הקייטרינג החם

הקייטרינג החם הוא קייטרינג כשר למהדרין אשר הוקם ע"י מתניה אורלינסקי ומספק חוויה ואירוע קולנרי ללקוחותיו בכל הארץ. הקייטרינג החם מאפשר לכם הלקוחות להנות מאירוע אשר בו אנו שותפים לכל שלבי האירוע שלכם מבחירת התפריט, הכלים, המלצרים ועד הפרט האחרון. לנו הידע והניסיון רב השנים באלפי אירועים, גדולים וקטנים, להפוך אתכם לחלק ממשפחת הלקוחות שלנו. 

אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, לתבל את האוכל ביד נדיבה , לערוך ולסדר לכם שולחנות כך שכל עין תוכל להבחין ביד מקצועית העוסקת במלאכה. 

באפשרותנו לספק לכם שרות מכל סוג שאתם חפצים בו – אוכל לכל אירוע ארוז ומוכן או שרות מלא הכולל כלים ומלצרים. בין אם לברית או בריתה, שבת חתן או מסיבת יום הולדת כל האורחים שלכם ישאלו – מי הכין את האוכל הנפלא. 

הצטרפו עוד היום והזמינו הקייטרינג החם – לאירוע מושלם. 050-9341170. 

table

הערכים החשובים

בקייטרינג החם

אוכל טרי

אנו מקפידים על איכות חומרי הגלם הגבוהה ביותר וטריות של כל המרכיבים, רק כך אנו משיגים את התוצאה שאותה אנו שמחים לספק ושמעלה חיוך על פני לקוחותינו. 

תפריט מגוון

שנים של ניסיון בכל סוגי האירועים מאפשרים לנו לעזור לכם לבחור את התפריט הנכון בשביל האירוע שלכם. שילוב נכון של מנות שיעשה לכם אירוע שלא ישכח.

שירות מעל לכל

השירות שאנו מספקים חשוב לנו כמו האוכל שאנחנו מבשלים. מרגע השיחה הראשונה ועד הפרט האחרון אנחנו כאן בשבילכם, לענות לכל שאלה ולהפוך אתכם לממליצים הבאים שלנו.

מחיר ללא תחרות

תחרותיים לא רק בטעם ובשפע, גם במחיר. על מנות מעולות וטעימות לא חייבים להוציא סכומים גבוהים. כך גם על שירות מוקפד וחיוך רחב, תשאלו את הלקוחות שלנו

ברצוננו להביע את תודתנו העמוקה למתניה מקטרינג החם שהרים לנו אירוע שבת חתן ברמה מכובדת , אוכל טעים וטרי , שירות מצוין ולא פחות חשוב השאירו את המקום נקי ומסודר כפי שקיבלו אותו , ממליצה בהחלט ! יישר כח! מזל ויוסי יעקב

מזל ויוסי יעקב